Možné potíže s www stránkami - 12.06.2024

Dovolujeme si vás upozornit na možné potíže s našimi stránkami ve dnech 13. - 14.6. 2024 z důvodu nahrávání aktualizované verze.

Děkujeme za pochopení a přejeme hezké jarní dny.

 
Celý článek >>
 

Konference energetických specialistů 24. - 25.10. 2024 - 17.05.2024

 

Zveme vás na Konferenci energetických specialistů, která se bude konat ve dnech 24. - 25.10. 2024 v hotelu Černigov v Hradci Králové.

Přijďte si osobně poslechnout přednášky odborníků o novinkách ve světě energií, navázat nové obchodní či přátelské vztahy a setkat se s lidmi mimo online svět. V prezentacích se budeme se věnovat všem okruhům a tématům, se kterými se energetičtí specialisté setkávají při své činnosti. Prostor bude věnovaný také diskuzi, a to jak v rámci odborného programu, tak při neformálním večerním setkání.

Akce bude akreditována do systému vzdělávání. Na tomto odkazu se můžete přihlásit, postupně budeme přidávat informace ohledně organizace a programu : Konference energetických specialistů. Při přihlášení (a úhradě) do 20.6. je cena ponížena o 500 Kč, proto neváhejte s přihlášením :-)

Těšíme se na osobní setkání!

 
Celý článek >>
 

WEBINÁŘ 26.3.2024 - ENEX 284 - 23.02.2024

Zveme vás na přesunutý webinář, který se bude konat dne 26.3. (namísto původně plánovaného data 19.3.), kdy již budou známé a schválené podrobnosti II.výzvy OPTAK - úspory energie. V určitých případech bude nejspíše možné získat dotaci až 80%, pracovníci MPO nás budou seriozně o všem informovat, dostatek času bude věnováno i odpovědím na vaše dotazy.

Na webináři se budeme věnovat mimo dotacím OPTAK - úpory energie kontrolám otopných soustav, a to nejen klasickým otopným soustavám s kotli, ale i domům napojeným na CZT. 

Přihlásit se můžete zde,

Zároveň si akci prosím rovnou přidělte do svého seznamu v ENEXu, abyste měli akci přiřazenou před začátkem webináře (platí jen pro energetické specialisty).

 
Celý článek >>
 

Webinář FVE 1.2.2024 - 28.01.2024

Jménem našeho partnera bychom vás rádi pozvali na webinář, který se bude konat dne 1. 2. 2024.

Anotace : V posledních letech jste svědky neustálého růstu cen energií. Díky tomu hledáte nové cesty, jak efektivněji spravovat energetiku. Na našem webináři vám předáme informace, která vám nabídnou ucelený pohled na projekty fotovoltaických elektráren. A ukážeme vám vhodné cesty k vlastnímu zdroji obnovitelné energie a jejich úskalí.

‍Nabídneme vám reálné příběhy klientů. Ukážeme, jak tyto firmy společně s námi vyřešili výzvy spojené s investicí do obnovitelných zdrojů energie. Vysvětlíme vám, co přináší dotační výzvy vypsané na rok 2024.

Webinář je zdarma, pouze je potřeba registrace, na jejímž základě vám bude zaslán odkaz ke sledování.

Registrační formulář zde: https://www.pkv.cz/akce/webinar-fotovoltaika-2024#RegistraceWeb

 
Celý článek >>
 

Webinář 24.1. 2024 - 08.01.2024

Srdečně vás zveme na první webinář roku 2024! Tentokrát se budeme věnovat FVE, zejména v návaznosti na nové podmínky dotačního titulu "Nová zelená úsporám – Light". Úvod bude patřit  změnám podmínek a odpovědím na nejčastější dotazy. Následovat budou přednášky věnované rozdílům ve střídačích, jak dosáhnout nejvyššího efektu instalované FVE, rozdílu mezi FVE a termickým solárním systémem, co lze na trhu v ČR koupit….Webinář najdete v systému průběžného vzdělávání ENEX pod číslem 283. Přihlásit se můžete zde.

 
Celý článek >>
 

Pohodové Vánoce a šťastný a úspěšný nový rok - 19.12.2023

Našim partnerům, členům a příznivcům AES přejeme veselé Vánoce, klidné svátky a do nového roku pevné zdraví, hodně štěstí a mnoho osobních i životních úspěchů.

Budeme se těšit na setkání a spolupráci v roce 2024.

 

 Betlém

 
Celý článek >>
 

PENB v pdf v ENEX vč. podpisu - 04.11.2023

 

Proč se nově dle vyhlášky 280/2023 musí nahrávat PENB v pdf včetně podpisu?

Kvůli postupné digitalizaci státní správy. Do MPO ENEX budou mít (či již mají) přístup stavební úřady, KN, SFŽP a bankovní instituce, které budou půjčovat zvýhodněné půjčky. Všechny státní a bankovní instutuce s přístupem do ENEX (tedy nejen SEI) si potřebují ověřit platnost vydaného PENB (pro ně je xml aj.soubory nečitelný soubor). Dále je nutné si dát do souvislosti vyhlášku 280/2023 a vyhlášku o samotném PENB 264/2020 = PENB bez podpisu není platný PENB.

 
Celý článek >>
 

Webinář AES 31.10.2023 - 10.08.2023

Zveme vás k registraci na první podzimní webinář, který se bude věnovat aktuálním tématům.

Na programu v této chvíli pracujeme, zveřejníme jej po finální úpravě.

Těšíme se na shledání, nové poznatky, praktické dotazy a živou diskuzi!

http://www.asociacees.cz/prehled-akci

 
Celý článek >>
 

Upgrade pojištění a online kalkulačky - 23.06.2023

Dovolujeme si vám představit 2 novinky z činnosti AES směrem k jejím členům.

  1. Pojištění Kooperativa - nově se pojistka týká všech činností, které energetický specialista provádí dle zákona 406/2000 Sb.
  2. Online kalkulačky - momentálně jsou k dispozici 2 'ekonomické výpočty pro odpojení od CZT a pro Energetické posudky), další připravujeme.

 

Přejeme všem členům a příznivcům AES pohodové léto!

 

 
Celý článek >>
 

Webinář 6.6.2023 - 02.06.2023

Zveme vás na webinář, který se bude konat 6. 6. 2023 od 9h. Mimo jiné zde zazní i nejčerstvější informace o změnách v dotaci Nová zelená úsporám od Ing. Drbala ze SFŽP, dostatek času bude věnován i dotazům.

Dále se budeme zabývat novelou stavebního zákona a dopadu na PENBy, problematikou OZE a nových právních úprav. Další témata budou :  Změny v instalacích FVE dle zákona č. 19/2023 Sb. či Připravovaná novela zákona č. 458/2000 Sb. (energetický zákon), která se bude týkat komunitní energetiky. Přednášet bude dřívější vedoucí pracovník MPO Ing. Hana Schvarczová, která nyní v Komoře OZE sleduje právní úpravy.

Webinář najdete v systému průběžného vzdělávání ENEX pod číslem 279. Přihlásit se můžete zde.

 

 
Celý článek >>
 
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

"*"
ARCHENED a.s.
ATREA s.r.o.
BDR Thermea (Czech republic) s.r.o.
BLAŽEK PROJEKT s.r.o.
CEVRE Consultants s.r.o.
DEKPROJEKT s.r.o.
ECOTEN s.r.o.
Energy Benefit Centre a.s.
EnergySim s.r.o.
Evora Design s.r.o.
GEROtop spol. s r.o.
GrexEnergia s.r.o.
GT Energy s.r.o.
HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.
Instalace Zvelebil s.r.o.
KB Advisory, s. r. o.
KNAUF INSULATION, spol. s r.o.
KONSIT a.s.
MONETA Money Bank, a.s.
OPTIMALIZACE BUDOV, s.r.o.
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s.,divize BUILDING GLASS