ATREA s.r.o.

Společnost ATREA s.r.o. byla založena v roce 1990. Díky technické erudici zakladatele, flexibilitě soukromé rodinné firmy a aktivní obchodní politice se ATREA stala jedním z největších výrobců vzduchotechniky na evropském trhu s více než třicetiletou zkušeností.

 

Společnost ATREA v současné době zaměstnává přibližně 400 zaměstnanců v deseti zemích. Plocha výrobního závodu je přibližně 20 000 m². Součástí výrobního závodu jsou nejmodernější robotické stroje a pokročilá automatizace 4.0., což vede k výrobě špičkových produktů.

 

ATREA je lídrem na českém, slovenském a rumunském trhu a jedním z předních hráčů na trhu v Německu, kde si společnost vybudovala silné zastoupení díky špičkovému partnerství trvajícímu více než 25 let. Celkově je ATREA přítomna na více než 30 zahraničních trzích, včetně Německa, ale také například ve Velké Británii, Švýcarsku, Dánsku nebo Austrálii a na Novém Zélandu, kde buduje holding vlastních dceřiných společností. V současné době sdružuje dceřiné společnosti na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Polsku, Chorvatsku, Rakousku, Dánsku, Norsku a Švédsku.

 

Společnost ATREA je jedním z předních evropských výrobců větracích jednotek s rekuperací tepla. Firma také tak vyvíjí a vyrábí vlastní rekuperační výměníky a také vlastní špičkový řídicí systém, který je přímo přizpůsoben větracím jednotkám ATREA.

 

Portfolio firmy ATREA:

  • Větrání občasnkých a průmyslových staveb
  • Větrání bytových domů
  • Větrání rodinných domů
  • Větrání a klimatizace (velko)kuchyní
  • Větrání škol
Sídlo společnosti
Československé armády 5243/32
Jablonec nad Nisou, 46605
Webové stránky
Telefon
608 644 666
Sociální sítě

"*"
ARCHENED a.s.
ATREA s.r.o.
BDR Thermea (Czech republic) s.r.o.
BLAŽEK PROJEKT s.r.o.
CEVRE Consultants s.r.o.
DEKPROJEKT s.r.o.
ECOTEN s.r.o.
Energy Benefit Centre a.s.
EnergySim s.r.o.
Evora Design s.r.o.
GEROtop spol. s r.o.
GrexEnergia s.r.o.
GT Energy s.r.o.
HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.
Instalace Zvelebil s.r.o.
KB Advisory, s. r. o.
KNAUF INSULATION, spol. s r.o.
KONSIT a.s.
MONETA Money Bank, a.s.
OPTIMALIZACE BUDOV, s.r.o.
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s.,divize BUILDING GLASS