CEVRE Consultants s.r.o.

 

CEVRE Consultants, s.r.o. je česká poradenská společnost s mezinárodní působností, která spojuje profesionály s dlouholetými zkušenostmi v oborech energetické účinnosti, dotací, udržitelného rozvoje a stavebnictví.

 

 

 

Pomáháme Vašim projektům. Analyzujeme. Optimalizujeme. Kalkulujeme. Modelujeme.

Ale hlavně, vždy stojíme na Vaší straně.

 

 

ENERGETICKÝ AUDIT

Audit hospodaření s energií dává podnikům možnost najít úspory a optimální řešení. Auditor není kontrolor, pomáháme vidět a prosadit dobré nápady.

 

BREEAM, LEED

Zelené budovy jsou celosvětovým fenoménem. Systémy certifikace BREEAM a LEED zajistí Vašim projektům náskok před konkurencí. Naše práce přináší významným mezinárodním projektům nejen prestiž, ale energetickou efektivitu a zdravé vnitřní klima pro uživatele.

 

ISO 50001

Řídit, znamená mít přehled a mít nástroje, jak ovlivňovat. To přesně Vám dá systém managementu hospodaření energií podle ČSN EN ISO 50001, který Vám připravíme na míru.

 

PENB

Prodáváte, pronajímáte, stavíte nebo renovujete? Jestli nechcete hodnotit budovu pouze podle barvy fasády, potřebujete Průkaz energetické náročnosti budovy.

 

DOTACE

Možnosti a šance získat dotaci nikdy nebyly větší. Od kotlíkové dotace pro rodinný dům po investiční záměr průmyslového podniku. Specializujeme se na technicky náročné projekty v oblasti průmyslu, teplárenství a životního prostředí.

 

KONTROLA ÚČINNOSTI

Pokud máte na starost otopnou soustavu nebo systém chlazení víte, jak velcí "žrouti" to mohou být. Kontroly účinnosti jsou proto dané zákonem.

 

ŠKOLENÍ, PORADENSTVÍ

Osvěta nás baví. Nestačí nám, že to děláme dobře my. Chceme posouvat celý obor dopředu. Špatně napsaných paragrafů se nebojíme, změníme je.

Sídlo společnosti
Fügnerova 462/34, Brno, 61300 462/34
Brno, 61300
Webové stránky
Telefon
777 010 727
Sociální sítě

"*"
ARCHENED a.s.
ATREA s.r.o.
BDR Thermea (Czech republic) s.r.o.
BLAŽEK PROJEKT s.r.o.
CEVRE Consultants s.r.o.
DEKPROJEKT s.r.o.
ECOTEN s.r.o.
Energy Benefit Centre a.s.
EnergySim s.r.o.
Evora Design s.r.o.
GEROtop spol. s r.o.
GrexEnergia s.r.o.
GT Energy s.r.o.
HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.
Instalace Zvelebil s.r.o.
KB Advisory, s. r. o.
KNAUF INSULATION, spol. s r.o.
KONSIT a.s.
MONETA Money Bank, a.s.
OPTIMALIZACE BUDOV, s.r.o.
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s.,divize BUILDING GLASS